19 Ocak 2017

Peloid Cilt Bakımı Maskesi ve Termal Su..

Bir süre önce aldığım bir kargodan bahsetmek istiyorum. İlk defa duyduğum bir marka ve aynı adı taşıyan ürünü Peloid Pelomin doğal beyaz kil maskesi ve Touzla Termal Yüz Toniğinden bahsetmek istiyorum.
cilt bakımı ürünleri

Flormar Daily Party Koleksiyonu İncelemesi..

Flormar daily party koleksiyonundan bahsettiğim ilk yazımı burada okumuştunuz. Şimdi koleksiyon ile birlikte satışa çıkan parfüm, vücut spreyi, maskara ve linerın incelemesini yapacağız.
Flormar makyaj ürünleri

18 Ocak 2017

The Balm Meet Matte 6 Mini Likit Ruj..

Şimdi mat likit ruj aşkıma rağmen almamakta direndiğim, üstelik bir de çok sevdiğim bir markanın yani The Balm'ın mat likit rujlarından bahsedeceğim. Benim şansıma The Balm Meet Matte likit ruj serisinin mini boyunu yılbaşı için piyasaya sürdü ve Gratis'de bu setten bizi mahrum etmedi. Üstelik de indirimde 47-48 TL. gibi bir fiyata alınca bence mükemmel oldu.

The Balm mat likit ruj

17 Ocak 2017

Yves Rocher Monoi Parfüm..

Hava buz gibi, yazın gelmesine de daha çok var ama bugün bize yazı hatırlatacak, yazdan kalan bir parfüm olacak blogda. Yves Rocher'in Monoi de Tahiti yağı bir efsanedir benim için, hem kokusu şahane hem de sürüldüğünde cildimi pırıl pırıl yapar. O nedenle yaz ortasında Yves Rocher aynı kokunun parfümü çıkardığı zaman almak için gerçekten çok sabırsızlandım ve ilk fırsatta mağazaya koşarak Yves Rocher Monoi parfümü koleksiyonuma kattım.

Yves Rocher Monoi Parfüm

15 Ocak 2017

Son Alışverişlerim..

Uzun zamandır alışveriş yazısı yazmadığımı fark ettim ki halbuki bu arada bolca da alışveriş yapmışım maşallah .. Bazılarını burada ayrı ayrı yazsam ve instagram hesabımda göstersem de toplu yazmayı hep unutuyorum sanırım. Bu yazı son 2-3 ayın alışverişlerini toplu olarak içeriyor. Umarım zevkle okursunuz çünkü baya bir şey almışım, yazı biraz uzun sürdü.

Rossmann

12 Ocak 2017

Flormar Daily Party Koleksiyonu İlk İzlenimler..

Flormar'ın yenilikleri 2016'da hiç kesilmedi, yılın son sürprizi de yılbaşı öncesi geldi. Tam da yılbaşı ruhuna uygun  #flormardapartihicbitmez mottosu ile çıkardığı  daily party koleksiyonu ile tanıştık.  Bu sefer Flormar'ın klasik makyaj  ürünlerine bir de 3 değişik tondan oluşan yeni yüz kontur paleti katılmış.

Flormar makyaj ürünleri

11 Ocak 2017

HC Care Cilt Bakımı Ürünleri İlk izlenimler..

HC Care'in cilt bakımı ürünleri ile ilk tanışmamızı ve lansman gününü daha önce makyaj blogumda yazmıştım. Bugün de kullanmaya başladığım ürünler ile ilgili olarak bir ilk izlenim yazısı yazacağım. 
HC Care cilt bakımı ürünleri

Clinique Up Lighting Liquid Illuminator..

Son zamanlarda aydınlatıcı, kapatıcı-aydınlatıcı veya sadece kapatıcı olarak kullanılan bütün ürünleri aldığım için baya bir stok yaptım sanırım. Uzun zamandır aklımda olanlardan başka bir de o anda gördüğüm ve denemek istediğim her şeyi alıyorum. Clinique Up Lighting Liquid Illuminator  yani Clinique likit aydınlatıcıyı da geçen yaz YKM'de indirim standında görünce tabi ki kaçırmadım atlamadım ve hemen aldım. Fiyatı indirimde 50 TL. gibiydi sanıyorum.

Clinique Up Lighting Liquid Illuminator

10 Ocak 2017

NYX Likit Suede Krem Ruj..

NYX dudak ürünlerini çok beğeniyorum. Geç keşfettim ama gerçekten çok başarılı ürünleri varmış. Bunlardan soft mat dudak kremlerini ve dudak ve yanak için olan balmı daha önce anlatmıştım. Bugün de ailenin başka bir üyesine, Liquid Suede Cream Lipstick yani NYX likit suede krem rujlara bakacağız ve inceleyeceğiz.

NYX Likit Suede Krem Ruj

9 Ocak 2017

H&M Shimmer Drops Likit Aydınlatıcı..

Bugün anlatacağım ürünü hiç kullanışlı olmamasına rağmen o kadar sevdim ki yazıya eklediğim bir sürü fotodan da anlayacaksınız zaten. Evet bugünkü konumuz H&M'in yılbaşı için çıkarttığı Shimmer drops ve bendekinin adı Precious Peach, bir de gümüş ve altın versiyonları vardı ama onları alamadım artık. Ne yazık ki yılbaşı içi sınırlı üretimmiş bunlar ve fiyatı da 19.99 TL.

Likit aydınlatıcı

6 Ocak 2017

Günün Ojesi Essence Walk on the Wild Side..

Essence'in ojelerini ihmal ettiğimi düşünüyorum bir süredir. O nedenle ojelerimi toparlayıp her bir markayı ayrı kutuya yerleştirdim ve ilk sürdüğüm de Essence Walk on the Wild Side oldu.

Essence oje

Basın Bülteni; Bulgari Goldea Parfüm..

BVLGARI’NİN ALTIN ÇAĞI
Goldea; parfüm ve mücevherat ustasının hayallerinden süzülen, dünya tarihi ve onun hazineleriyle
beslenmiş istisnai kokuların dünyasına bir seyahat davetiyesidir.
Goldea, evrensel bir metafor olmasına rağmen yakın Altın Çağı her açıdan tekrar gözden
geçirmiştir ve bize birkaç hikaye anlatır:
Bulgari, simyacı-kuyumcunun çalıştığı sarı altını 130 yılı aşkın süredir her formda kullanarak
yüceltmiş, klasik miras ve modernliği birleştirerek tutkulu bir sonuç doğurmuştur. Tasarımcı
sembolik kadınları sever, kokuda ve mücevherde onlar için değerli hikayeler yaratmak için
onların en derin varoluşunu araştırmaktan asla vazgeçmemiştir.
Yüzyıldan uzun süren bir ‘aşk ilişkisi’ Hollywood, Cinecitta ve Cannes arasında altmışlı altın yıllar
esnasında belirginleşmiştir. Tanrıçaların ve divaların her zaman altına ve yılana karşı olan tutkulu
ilişkilerinin yanı sıra, bir diğer tılsım ise Bulgari’nin şiirsel madenleri, taşları ve kokularıdır.
Bu ilahi Dea – latince Tanrıça demek- gücünü sonsuz güzelliğinden ve sembolik çekiciliğinden
alır. Bulgari stilinin manifestosu Goldea; çığır açan floral-oryantal kokuların güneşin ısıttığı cildin
kadifemsi kucaklaması, ışığı yakalaması ve yansıtması hisleriyle meydana gelir. Aynı zamanda
2000 yıldan fazla süredir sinema, edebiyat ve tarihteki duygusallığın,altının ve ışığın yegane
sembolüne, Kleopatra’ya, hürmettir.

5 Ocak 2017

Biricitle Mutlu Yıllar Blogger Etkinliği ..

2016'yı bu sene blogger arkadaşlarımla birlikte sevgili Yasemin'in artık geleneksel hale gelen #yaseminkokuluevent etkinliği ile uğurladık. Etkinlik Maslak The Zone by Finasbank'ın içinde bulunan Da Vinci Learning atölyesinde oldu. Burası biraz uzak olmakla beraber çocuklar için harika vakit geçirecek ve oldukça eğitici bir mekan. Bu sene İstanbullu bloggerlardan başka Ankara'dan da tanıdığım blogger arkadaşlarım da katıldı etkinliğe, bu sayede görüşmüş de olduk.

#yaseminkokuluevent

3 Ocak 2017

Sleek Cleopatra's Kiss Aydınlatıcı Paleti..

Sleek narkası Türkiye'ye ilk geldğinde ilk aldığım şey bir aydınlatıcı palet olmuştu, Sleek Solstice Highlighting palet aldığımdan beri elimden düşmeyen ve en sevdiğim aydınlatıcılarımdan oldu. Yeni bir palet yani Cleopatra's Kiss'i de daha yeni çıktığında Instagram'da görür görmez ben bunu almalıyım demiştim. Neyse ki Gratis beni fazla bekletmedi ve ben  bir  indirimde bu palete 29 TL'ye kavuştum. Normal fiyatı ise 55 TL.

Sleek Cleopatra's Kiss Aydınlatıcı Paleti

2 Ocak 2017

Flormar Mat Etki Ruj İncelemesi..

Mat rujlar bizim canımız feda olsun kredi kartımız diye diye bütün markaları da yeni mat rujlar çıkarmaları için teşvik etmiş bulunuyoruz. Bu firmalardan biri tabi ki Flormar ve Eylül ayı içerisinde çıkardığı mat etki serisinin likit mat rujlarını daha önce yazmıştım. Likit rujlar kadar normal mat rujları da sevdiğim için bu yazıda da Flormar mat seri ruj incelemesi yapacağım.
Flormar Ruj

Aralık Ayı Bitenler ve Bitirme Projesi Sonucu..

2017'nin ilk yazısından merhaba, ilk yazım tabi ki şurada yazmış olduğum bitirme projesinin sonucu hakkında olacak. Bu ay sene sonu olmasının da nedeni ile performansım hiç fena değil. Bitirme projemin başlangıcından beri projeye kattığım toplamda 33 ürün bitirmişim.

kişisel bakım ürünleri
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...